Infolinia Rezerwacja telefoniczna: 32 728 30 26

Kontakt

Loty z Krakowa do Brukseli od 99,00 PLN

Wylot z:
Kraków, Polska PL
Lotnisko wylotu:
Kraków, Balice (KRK)
Przylot do:
Bruksela, Belgia BG
Lotnisko przylotu:
Bruksela - Dowolne Lotnisko (BRUK)
Data podróży:
od 2019-08-15 do 2019-10-30
Promocja aktualna do:
2019-08-31
Linie lotnicze
Ryanair
Cena od:
od 99.00 PLN

Tanie loty z Krakowa (KRK) do Brukseli (BRUK) od 99,00 PLN

Tanie linie lotnicze Ryanair, oferują Państwu bilety lotnicze z Krakowa do Brukseli na lotnisko Bruksela-Charleroi. Korzystne bezpośrednie loty Ryanair z Krakowa do Brukseli dostępne są w sezonie letnim 2018 aż sześć razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele. Wylot z Krakowa w niedziele o godz 08:55, lądowanie w Brukseli o godz 10:55. Loty powrotne relacji Bruksela-Charleroi – Kraków także 6 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki, niedziele) o godz 06:30-08:30. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych z Krakowa do Brukseli w trybie online lub telefonicznie. Rezerwuj swój tani lot liniami Ryanair 7 dni w tygodniu.

Przykładowe loty z Gdańska do Brukseli

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-28 16:00 Kraków (KRK)
2019-09-28 18:00 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-03 07:30 Bruksela (CRL)
2019-10-03 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 159.00

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-28 16:00 Kraków (KRK)
2019-09-28 18:00 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-02 07:30 Bruksela (CRL)
2019-10-02 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 179.00

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-28 16:00 Kraków (KRK)
2019-09-28 18:00 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-05 18:25 Bruksela (CRL)
2019-10-05 21:25 Kraków (KRK)
FR
Cena od 184.00

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-28 16:00 Kraków (KRK)
2019-09-28 18:00 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-29 07:30 Bruksela (CRL)
2019-09-29 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 184.00

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-27 15:50 Kraków (KRK)
2019-09-27 17:50 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-03 07:30 Bruksela (CRL)
2019-10-03 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 198.00

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-23 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-23 11:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-03 07:30 Bruksela (CRL)
2019-10-03 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 198.00

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-25 09:55 Kraków (KRK)
2019-09-25 11:55 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-03 07:30 Bruksela (CRL)
2019-10-03 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 217.00

Wylot Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-09-27 15:50 Kraków (KRK)
2019-09-27 17:50 Bruksela (CRL)
FR

Powrót Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

FR 6729
2019-10-02 07:30 Bruksela (CRL)
2019-10-02 10:30 Kraków (KRK)
FR
Cena od 218.00