SAMOLOT
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (max 9 osób)

Wylot z:
Warszawa, Polska PL

Przylot do:
Bruksela, Szwecja BE

CENA: od 59.00 PLN

Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie (WAW) lub Warszawa Modlin (WMI)

Lotnisko przylotu:
Brussels Int. Apt. (BRU)

Data promocji loty: Aktualna promocja do: 2014-11-30
Linie lotnicze: Wizzair Ryanair
Tanie bilety lotnicze z Warszawy (WAW) do Brukseli (BRU).

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tanich biletów lotniczych Wizzair, które oferują tanie loty na trasie Warszawa – Bruksela. Z warszawskiego lotniska Warszawa Okęcie (WAW) linie Wizzair oferują bezpośredni połączenie z lotniskiem Bruksela-Charleroi, które znajduję się nieopodal centrum miasta. Wyloty odbywają się codziennie o godzinie 18:20, planowany przylot o 20:25. Loty powrotne z Brukseli Charleroi także codziennie o godz 20:55, lądowanie w Warszawie o 22:50.

Irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair w okresie letnim 2014 oferują codzienne loty z Warszawy Modlin (WMI) do Brukseli Charleroi, loty realizowane są od poniedziałku do niedzieli raz dziennie. Połączenia powrotne z Charleroi także codziennie od poniedziałku do niedzieli. Kup tani bilet online bądź zadzwoń pod infolinie czynna 7 dni w tygodniu.

Wystarczy wybrać dowolną datę wylotu i zarezerwować swój tani bilet lotniczy. Loty już od kilkudziesięciu złotych w jedną stronę. Proponujemy Państwu również rezerwację telefoniczną, nasi konsultanci czekają na Państwa telefony 7 dni w tygodniu.

Pozostałe przeloty do Brukseli
Kierunek Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Loty z Wrocławia do Brukseli       67.00
Loty z Krakowa do Brukseli       127.00
Loty do Brukseli - Tanie Bilety Lotnicze